We spelen onze 1/8ste finale voor de Beker van Begië op de mooie accommodatie van Hoevenen.  Seth moest jammer genoeg ziek afmelden ; beterschap kerel !


In het begin van de wedstrijd missen we wat kansen en is onze balrecuperatie niet op punt. We starten met de  0-1 , een inloper van Taco na een mooie assist van Lou. Direct daarna volgt de 1-1 met een ver shot van Hoevenen. Dan volgen 2 doorlopers van Fran voor de 1-3.

We gaan naar 2-3 na een onoplettendheid in verdediging. Na een mooie voorbereiding van Taco kan Eric afwerken 2-4. Nogmaals een inloper van Fran na een mooi getimede assist van Lennert 2-5. Na mooi samenspel kan Sander zijn eerste van de avond binnenleggen 2-6. Onze afwerking begint te draaien en Taco met een shot naar 2-7. Op steun van Taco kan Lou een doorloper scoren 2-8. Weer Fran , maar nu met een shot voor de 2-9. Sander speelt zich vrij en shot de 2-10 binnen. Een prachtige pas van Eric geeft Lou de kans op doorloop 2-11. Dat Eric z’n mannetje kan staan onder de paal bewijst hij door verschillende rebounds te pakken en te blijven uitdelen wat resulteert in een shot van Lou 2-12. Met verre shots van Fran en Sander gaan we verder naar 2-14. Dan een identieke goal van Eric (Taco loopt door en bedient Eric) en het staat 2-15.

Hoevenen heeft het moeilijk en kan enkel via verre shots iets proberen , het wordt 3-15.

Oskar kan mooi recuperen en daaruit scoort Kaat de 3-16. Hij kan daarna met een shot de ruststand vastleggen (3-17)

 

We zijn nog maar net terug begonnen en Lou loopt door 3-18. Onze aanvallen zijn vanaf dan zeer dynamisch , de tegenstander kan enkel proberen volgen, maar met shots van Taco en Lina lopen we verder uit naar 3-20 (schol Geert). Met een doorloper van Sander en één van Eric komt de stand op 3-22. Dan kan Hoevenen met een strafworp nog eens scoren

4-22. De 4-23 volgt luttele seconden later via Kaat met een loepzuiver shot. Nogmaals een shot van Lina en het is 4-24. Een fout op doorloper van Lou wordt bestraft met een strafworp 4-25  . Ze knalt er ook nog een shot tegenaan voor de 4-26. Na (weer) een lange aanval kan Lina een korte kans binnenleggen 4-27. Fran trekt haar turbo nog eens open en legt een doorloper binnen 4-28. Met een doorloper van Fleur (heel de wedstrijd prachtig  steunend werk !) komt de stand op 4-29.  Dan Hoevenen nog eens met een ver shot 5-29.

Met een dubbel salvo van Fran komen de bordjes op 5-31. We missen dan een strafworp maar scoren toch met een soepele fade-away van Eric. Onze aanvallen blijven draaien maar de vermoeidheid begint te wegen op onze afwerking. Via een doorloper legt Lennert de eindstand vast en heeft iedereen gescoord. We winnen met 5-33 en bekeren verder in oktober tegen Vobako (de 1/4de finale).

 

We zagen veel dynamisch korfbal en een team dat verdedigend veel druk kon leggen waar de tegenstander het zeer moeilijk mee had. Wel een pluim voor het team van Hoevenen , dat tot  het laatste fluitsignaal is blijven werken.

 

Fran (8) Eric (4) Sander (4) Lou (6) Taco (3)

Kaat (2) Oskar (1) Lina (3) Fleur (1) Lennert (1)

 

Nick